Филтри -

Нови силажни комбајни

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Силажни комбајни

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2200 м Број на редови 3 Капацитет 70 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10 Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 200 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 41 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
нови силажен комбајн John Deere 8000
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Молдавија, Stăuceni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12
Година 2022 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
239.500 €
Година 2019 Километража 358 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Работна брзина 5 км/ч Брзина 15 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 164 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 344 м/ч Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.2 м Капацитет 40 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Сила
Турција, Balıkesir
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,94 €
Ширина на опфаќање 2 м Број на редови 3 Капацитет 20 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
398.500 €
Година 2022 Километража 230 м/ч Сила
Германија, Suhlendorf
нови силажен комбајн Rostselmash RSM 1401
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м Работна брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови силажен комбајн Rostselmash DON 680M
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
5.900 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
15.825 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1.25 м
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
36.900 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се