Филтри -

Силажни комбајни од Белгија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Силажни комбајни од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн Fendt KATANA 650
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 9000 м/ч Сила
Белгија, Lebbeke
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се