Филтри -

Силажни комбајни World

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Силажни комбајни World

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Ширина на опфаќање 2 м Број на редови 3 Капацитет 20 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се