Филтри -

Силажни комбајни Royermak

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Силажни комбајни Royermak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 1 Ширина на опфаќање 1 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 33 мм Капацитет на резервоар 33 м³ Капацитет 333 т/ч Работна брзина 33 км/ч Брзина 33 км/ч
Година Километража Сила
Турција, Konya
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се