Филтри -

Силажни комбајни Rostselmash

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Силажни комбајни Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови силажен комбајн Rostselmash RSM 1401
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м Работна брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови силажен комбајн Rostselmash DON 680M
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се