Филтри -

Силажни комбајни New Holland од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Силажни комбајни New Holland од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
147.900 €
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2002 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2016 Километража 1148 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се