Филтри -

Силажни комбајни New Holland од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Силажни комбајни New Holland од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
189.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 2959 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година Километража 3743 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
силажен комбајн New Holland FR9050
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3560 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 3612 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година Километража 157 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Година Километража 2642 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Евро Euro 1
Година 2009 Километража 3592 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Евро Euro 1
Година 2007 Километража 5688 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се