Филтри -

Силажни комбајни New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Силажни комбајни New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3351 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 4775 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
197.394 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2007 Километража 3467 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.991 €
Број на редови 8
Година 2002 Километража 4400 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 225 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн New Holland fr480 t4b силажен комбајн New Holland fr480 t4b
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1537 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
силажен комбајн New Holland fr480 t4b силажен комбајн New Holland fr480 t4b
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
7.563 €
Година 1983 Километража 4800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
201.110 €
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн New Holland FR480 T4B силажен комбајн New Holland FR480 T4B
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Година 2019 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Број на редови 8
Година 2008 Километража 3380 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.980 €
Година 2006 Километража 3974 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Година 1992 Километража 5117 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
65.979 €
Година 2006 Километража 3969 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
184.789 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
197.394 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Број на редови 8
Година 2002 Километража 4318 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
41.596 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2000 Километража 2280 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2015 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Брзина 20 км/ч
Година 1998 Километража 5570 м/ч Сила
Германија, De-46325 Borken
Контактирајте го продавачот
197.000 €
Година 2017 Километража 1220 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се