Филтри -

Силажни комбајни New Holland од Европа

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

58 огласа: Силажни комбајни New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Словачка, Hucín
силажен комбајн New Holland fr 600 силажен комбајн New Holland fr 600
2
Контактирајте го продавачот
79.800 €
Година Километража 5855 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
197.394 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd
3
Контактирајте го продавачот
53.621 €
Година 2010 Километража 5880 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2007 Километража 3467 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн New Holland FR9090
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3857 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
силажен комбајн New Holland FR9080
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2775 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
66.429 €
Година 2008 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
24.190 € GBP 21.000 GBP
Година 1998 Километража 3169 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
40.126 €
Година 2006 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
28.991 €
Број на редови 8
Година 2002 Километража 4400 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 225 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Брзина 30 км/ч
Година Километража 4209 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bratoszewice
силажен комбајн New Holland fr480 t4b силажен комбајн New Holland fr480 t4b
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1537 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
43,24 € PLN 200 PLN
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
силажен комбајн New Holland fr480 t4b силажен комбајн New Holland fr480 t4b
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
7.563 €
Година 1983 Километража 4800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
201.110 €
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн New Holland FR480 T4B силажен комбајн New Holland FR480 T4B
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Година 2019 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
40.126 €
Година 2002 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се