Филтри -

Силажни комбајни New Holland од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Силажни комбајни New Holland од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн New Holland fr 600 силажен комбајн New Holland fr 600
2
Контактирајте го продавачот
79.737 €
Година Километража 5855 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd
3
Контактирајте го продавачот
53.621 €
Година 2010 Километража 5880 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
66.429 €
Година 2008 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
40.126 €
Година 2006 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
40.126 €
Година 2002 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Данска, Hemmet
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се