Филтри -

Силажни комбајни New Holland

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Силажни комбајни New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
189.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 2959 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1995 Километража 3007 м/ч Сила
Германија, Oyten
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година Километража 3743 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
силажен комбајн New Holland FR9050
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3560 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 3612 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година Километража 157 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
46,34 € PLN 200 PLN
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
силажен комбајн New Holland fr480 t4b силажен комбајн New Holland fr480 t4b
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 2087 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.005 м Брзина 24.9 км/ч
Година 2011 Километража 4605 м/ч Сила
Словачка, Pd Hlohovec
силажен комбајн New Holland FR480 T4B силажен комбајн New Holland FR480 T4B
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Година 2019 Километража 1353 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 21.330 € DKK 159.000 DKK
Година 1999 Километража Сила
Данска, Bornholm - See Kort
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Број на редови 10
Година 2020 Километража 825 м/ч Сила
Германија, Rietberg
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година Километража 4947 м/ч Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.710 €
Година 2008 Километража 5900 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Година Километража 2642 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 6
Година 2007 Километража 2320 м/ч Сила
Германија, De-54516 Wittlich
силажен комбајн New Holland FX375
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се