Филтри -

Силажни комбајни NEW HOLLAND од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Силажни комбајни NEW HOLLAND од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Година 2007 Километража 3350 м/ч Сила 600 кс
Украина, Латвия
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Година 2005 Километража 3800 м/ч Сила 430 кс
Украина, Нидерланды
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила 245 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила 245 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
79.125 US$ EUR ≈ 74.230 €
Ширина на опфаќање 6.03 м
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила 130 кс
Украина, Днепропетровская
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се