Филтри -

Силажни комбајни NEW HOLLAND од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Силажни комбајни NEW HOLLAND од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bartoszewice
силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50 силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50 силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6
Година 2007 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Bartoszewice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42,63 € PLN 200 PLN
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 3068 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
147.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
232.354 €
Година 2018 Километража 229 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се