Филтри -

Силажни комбајни NEW HOLLAND од Европа

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

53 огласа: Силажни комбајни NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9090 силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9090 силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9090
3
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2008 Километража 5263 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.980 €
Година 2006 Километража 3969 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Година 1992 Километража 5117 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 4518 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2003 Километража 3760 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
134.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2015 Километража 3394 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.989 €
Година 1992 Километража 5117 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Брзина 20 км/ч
Година 1998 Километража 5570 м/ч Сила
Германија, De-46325 Borken
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 2002 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.979 €
Година 2006 Километража 3969 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
197.394 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
184.789 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
99.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 01/2009 Километража 3592 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
98.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 01/2007 Километража 5688 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 01/2008 Километража 5735 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
силажен комбајн NEW HOLLAND fx 48 grass ausrüstung
1
Контактирајте го продавачот
41.596 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
119.747 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2015 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
197.000 €
Година 2017 Километража 1220 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
силажен комбајн NEW HOLLAND 525
1
Контактирајте го продавачот
3.293 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Број на редови 8
Година 2014 Километража Сила
Франција, Fr-53640 Le Horps
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се