Филтри -

Силажни комбајни NEW HOLLAND

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

75 огласа: Силажни комбајни NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Година 2009-01-01 Километража 3672 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
силажен комбајн NEW HOLLAND fx 48 grass ausrüstung
1
Контактирајте го продавачот
41.596 €
Година 2000-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9090
1
Контактирајте го продавачот
119.747 €
Година 2012-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
147.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
119.747 €
Година 2012-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2015 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
189.500 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Километража 2669 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 4094 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2120 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2008 Километража 5470 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 2700 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 5127 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
232.354 €
Година 2018 Километража 229 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 2902 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 6754 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 2800 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 5677 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 2459 м/ч Сила
Белгија, Lichtervelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 4324 м/ч Сила
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година Километража Сила
Холандија, Zwiggelte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се