Филтри -

Силажни комбајни Krone од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Силажни комбајни Krone од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Брзина 25 км/ч
Година Километража 5172 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 4046 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.8 м
Година 2007 Километража 4046 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Hoogeveen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се