Филтри -

Силажни комбајни Krone од Германија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Силажни комбајни Krone од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража 3229 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 3768 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Ширина на опфаќање 10 м Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 3580 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
462.017 €
Година 2021 Километража 417 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
489.076 €
Година 2021 Километража 173 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
289.500 €
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2020 Километража 1483 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 705 м/ч Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1860 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 10
Година 2013 Километража 3024 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Година 2010 Километража 5849 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
86.751 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 4650 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
98.651 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 4850 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12
Година 2022 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 3275 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
208.500 €
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1665 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 97 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1658 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
409.000 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1340 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
234.900 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2115 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Број на редови 10
Година 2004 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
146.500 €
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража Сила
Германија, Kunde
силажен комбајн Krone BIG X 580*
1
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2015 Километража 2050 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
224.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1735 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
199.999 €
Година 2017 Километража 1233 м/ч Сила
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
320.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 550 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се