Филтри -

Силажни комбајни Krone

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

65 огласа: Силажни комбајни Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража 3229 м/ч Сила
Германија, Oyten
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 3768 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Смолевичский р-н
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Ширина на опфаќање 10 м Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 3580 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
аукција 30.000 €
Година 2006 Километража 3275 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
462.017 €
Година 2021 Километража 417 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
489.076 €
Година 2021 Километража 173 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
289.500 €
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2020 Километража 1483 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Брзина 25 км/ч
Година Километража 5172 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 705 м/ч Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1860 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 10
Година 2013 Километража 3024 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Година 2010 Километража 5849 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција 32.320 € DKK 241.000 DKK
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
86.751 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 4650 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
98.651 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 4850 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12
Година 2022 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 3275 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 4000 м/ч Сила
Словачка, Kazimír
Контактирајте го продавачот
208.500 €
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1665 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.510 €
Година 04/2007 Километража 3325 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 97 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се