Филтри -

Силажни комбајни KRONE од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Силажни комбајни KRONE од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
173.800 € PLN 840.000 PLN
Година 2013 Километража 220 м/ч Сила
Полска, Kunów
Контактирајте го продавачот
41.270 € PLN 199.400 PLN
Година 2004 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Sumiężne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
91.270 € PLN 441.000 PLN
Година 2012 Километража 2570 м/ч Сила
Полска, Zakrzów
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 255 м/ч Сила
Полска, Stęszew
силажен комбајн KRONE BIG X 770
1
Контактирајте го продавачот
159.100 € PLN 769.000 PLN
Година 2017 Километража 2183 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
66.210 € PLN 320.000 PLN
Година 2007 Километража 4458 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś Ełcka
Контактирајте го продавачот
24.273 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Полска, Wilkowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се