Филтри -

Силажни комбајни KRONE од Германија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Силажни комбајни KRONE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража 2309 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 3275 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
127.500 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3510 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1658 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1340 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
155.900 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3370 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Година 2010 Километража 3281 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 1156 м/ч Сила
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 2167 м/ч Сила
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
184.500 €
Ширина на опфаќање 8 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 2736 м/ч Сила
Германија, De-47918 Tönisvorst
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 3579 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2007 Километража 3241 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Број на редови 10
Година 2020 Километража 1173 м/ч Сила
Германија, Niebüll
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 10
Година 2010 Километража 3390 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
силажен комбајн KRONE big x 700
1
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Број на редови 12
Година 2010 Километража 2738 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Број на редови 12
Година 2007 Километража 2029 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1487 м/ч Сила
Германија, Stendal / Borstel
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража 4380 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Број на редови 10
Година 2006 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 4417 м/ч Сила
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Број на редови 10
Година 2020 Километража 1173 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се