Филтри -

Силажни комбајни KRONE

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Силажни комбајни KRONE: 78 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила 500 кс
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 909 м/ч Сила 775 кс
Германија, Uelzen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1080 м/ч Сила 1156 кс
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Година 2020-08-08 Километража Сила 639 кс
Германија, De-92536 Pfreimd
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
348.000 €
Година 2020-08-08 Километража 550 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Година 2011-08-08 Километража 2900 м/ч Сила
Германија, De-84307 Eggenfelden
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 315 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 10
Година 2021 Километража 372 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2007 Километража 2550 м/ч Сила 500 кс
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2021 Километража 210 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 3863 м/ч Сила 653 кс
Германија, Börm
силажен комбајн KRONE BIG X 770 - 4 x 4
1
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Година 2015-08-08 Километража 1545 м/ч Сила 770 кс
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Година 2018-08-08 Километража Сила 1015 кс
Германија, De-04617 Starkenberg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
силажен комбајн KRONE BIG X 500 силажен комбајн KRONE BIG X 500 силажен комбајн KRONE BIG X 500
3
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Година 2010 Километража 3407 м/ч Сила 486 кс
Германија, Börm
силажен комбајн KRONE BIG X 1180 силажен комбајн KRONE BIG X 1180 силажен комбајн KRONE BIG X 1180
3
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Број на редови 12
Година 2019 Километража Сила
Германија, Börm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се