Филтри -

Силажни комбајни John Deere од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Силажни комбајни John Deere од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 252 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
312.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 463 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 630 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
152.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2015 Километража 1742 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
194.500 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2018 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се