Филтри -

Силажни комбајни John Deere

Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

209 огласа: Силажни комбајни John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
299.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 819 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
86.100 € PLN 399.000 PLN
Број на редови 8
Година 2013 Километража 3361 м/ч Сила
Полска, Chełmno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3000 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2015 Километража 3447 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12
Година 2010 Километража 2202 м/ч Сила
Германија, Sittensen
силажен комбајн John Deere 7750i
1
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 2131 м/ч Сила
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 4551 м/ч Сила
Романија, Şos. Bucureşti-Târgovişte, Nr. 174 D, Dn 1A, Mogoşoaia, Jud. Ilfov
Контактирајте го продавачот
320.000 €
Ширина на опфаќање 10 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 104 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
320.000 €
Ширина на опфаќање 10 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 104 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.250 €
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
114.500 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година Километража 3841 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Година 2008 Километража 2726 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Брзина 30 км/ч
Година Километража 2285 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
21.570 € PLN 99.950 PLN
Година 1997 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Szczytno
силажен комбајн John Deere 7300 силажен комбајн John Deere 7300 силажен комбајн John Deere 7300
3
Контактирајте го продавачот
46.390 € PLN 215.000 PLN
Година 2006 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Brąchnowo
Контактирајте го продавачот
76.600 € PLN 355.000 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2016 Километража 1895 м/ч Сила
Германија, Sittensen
силажен комбајн John Deere 8600
1
Контактирајте го продавачот
166.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12
Година 2015 Километража 2957 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
168.500 €
Година 2018 Километража 1249 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1323 м/ч Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
43.800 € PLN 203.000 PLN
Година 2005 Километража Сила
Полска, Mława
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Брзина 25 км/ч
Година Километража 4757 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 252 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 2596 м/ч Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Претплати се