Филтри -

Силажни комбајни JOHN DEERE од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Силажни комбајни JOHN DEERE од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража 3120 м/ч Сила 281 kW
Украина, Пісочин
силажен комбајн JOHN DEERE 7350
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2008 Километража 2871 м/ч Сила 480 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
силажен комбајн JOHN DEERE 2264 №2277 силажен комбајн JOHN DEERE 2264 №2277 силажен комбајн JOHN DEERE 2264 №2277
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.220 €
Година 1996 Километража 7100 м/ч Сила 250 кс
Украина, Харьковская
Контактирајте го продавачот
105.500 €
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2008 Километража 2260 м/ч Сила 491 кс
Украина, Киевская Область
Контактирајте го продавачот
115.170 US$ EUR ≈ 108.000 €
Година 2008 Километража 2690 м/ч Сила 360 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/1996 Километража 3100 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2002 Километража 2280 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 1800 м/ч Сила 344 кс
Украина, Харьков
силажен комбајн JOHN DEERE 7300
1
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Година 2004 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Киев
силажен комбајн JOHN DEERE 7380
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
88.700 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 3200 м/ч Сила 480 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се