Филтри -

Силажни комбајни JOHN DEERE 8500

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Силажни комбајни JOHN DEERE 8500

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
342.200 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 463 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
172.500 €
Број на редови 10
Година 2016 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 263 м/ч Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2243 м/ч Сила
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
239.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 2501 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
313.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 944 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 1196 м/ч Сила
Чехија, Smiå˜Ice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1323 м/ч Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 2850 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 3920 м/ч Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
227.500 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2016 Километража 1860 м/ч Сила
Германија, Giebelstadt-Euerhausen
Контактирајте го продавачот
172.500 € Без ДДВ
Година Километража 1310 м/ч Сила
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Број на редови 10
Година 2016 Километража 2850 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
293.000 €
Година 2020 Километража 937 м/ч Сила
Германија, 23936 Upahl
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се