Филтри -

Силажни комбајни JOHN DEERE 8400

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Силажни комбајни JOHN DEERE 8400

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн JOHN DEERE 8400i
1
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Година 2020 Километража 815 м/ч Сила
Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 210.500 € NOK 2.500.000 NOK
Година 2019 Километража 1714 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
194.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 1732 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 3138 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 2989 м/ч Сила
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 3138 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1766 м/ч Сила
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 2561 м/ч Сила
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
169.300 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Година 2015 Километража 2038 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2017 Километража 1826 м/ч Сила
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Година 2018 Километража 1530 м/ч Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 1227 м/ч Сила
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2017 Километража 2303 м/ч Сила
Германија, Langenau
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се