Филтри -

Силажни комбајни Hezar

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Силажни комбајни Hezar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2200 м Број на редови 3 Капацитет 70 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се