Филтри -

Силажни комбајни Fendt

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Силажни комбајни Fendt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн Fendt Kantana 65
1
Контактирајте го продавачот
аукција 81.030 € DKK 604.000 DKK
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила
Данска, Østbirk
силажен комбајн Fendt KATANA 85 4WD 4WD Ensileuse & Kemper 375 Plus
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 1621 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
силажен комбајн Fendt KATANA 65 4WD 4WD Ensileuse & 2016 Kemper
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 2038 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
469.500 €
Ширина на опфаќање 3.75 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 32 м/ч Сила
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Година 2014 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Број на редови 10
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
силажен комбајн Fendt KATANA 65 S4 460 PLUS P3001
1
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2150 м/ч Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2840 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
64.550 € PLN 279.000 PLN
Година 2012 Километража 832 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
214.286 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Километража 2366 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1 м
Година 2012 Километража 1920 м/ч Сила
Германија, Gyhum-Nartum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 3175 м/ч Сила
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
249.500 €
Година 2019 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2017 Километража 1485 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Број на редови 10
Година 2015 Километража 1544 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
силажен комбајн Fendt 8300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 2990 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Година 2015 Километража 2431 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
силажен комбајн Fendt KATANA 850
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 248 м/ч Сила
Германија, Dörpen
Контактирајте го продавачот
172.941 €
Година 2014 Километража 1543 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 10
Година 2013 Километража 3440 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
320.168 €
Година 2020 Километража 906 м/ч Сила
Германија, Manching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се