Филтри -

Силажни комбајни FORTSCHRITT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Силажни комбајни FORTSCHRITT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.200 €
Година Километража Сила
Литванија, Pasvalys
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Година 1987 Километража Сила
Германија, Liebenwalde
силажен комбајн FORTSCHRITT 4304 силажен комбајн FORTSCHRITT 4304 силажен комбајн FORTSCHRITT 4304
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1993 Километража 900 м/ч Сила
Полска, Dzielin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989-08-08 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се