Филтри -

Силажни комбајни FENDT од Германија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Силажни комбајни FENDT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
196.807 €
Година 2015 Километража 1805 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
172.941 €
Година 2014 Километража 1543 м/ч Сила
Германија, Manching
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 2016 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Година 2014 Километража 1955 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 3814 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Број на редови 10
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
214.286 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Километража 2366 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 10
Година 2013 Километража 3740 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
137.815 €
Година 2011 Километража 3037 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2014 Километража 2816 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12
Година 2014 Километража 1954 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
137.815 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
94.500 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
137.815 €
Година 2011 Километража 3037 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2016 Километража 1363 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2015 Километража 1761 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2014 Километража 1866 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се