Филтри -

Силажни комбајни FENDT од Европа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Силажни комбајни FENDT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
111.000 €
Година 2013 Километража 3175 м/ч Сила
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12
Година 2014 Километража 1954 м/ч Сила
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2014 Километража 2970 м/ч Сила
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2014 Километража 1954 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
94.500 €
Година 2012 Километража 3820 м/ч Сила
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2016 Километража 1363 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
113.445 €
Година 2013 Километража 2751 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
113.445 €
Година 2012 Километража 2743 м/ч Сила
Германија, Manching
силажен комбајн FENDT Feldhäcksler Katana 65 силажен комбајн FENDT Feldhäcksler Katana 65
2
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 2720 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12
Година 2017 Километража 2626 м/ч Сила
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 2990 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2014 Километража 1866 м/ч Сила
Германија, 17098 Friedland
Контактирајте го продавачот
172.941 €
Година 2014 Километража 1543 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
196.807 €
Година 2015 Километража 1805 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Година 2016 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
320.168 €
Година 2020 Километража 906 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Година 2014 Километража 1955 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
88.720 € PLN 399.000 PLN
Година 2014 Километража 2818 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 3814 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
189.210 €
Број на редови 10
Година 20-07-24 Километража 2628 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
95.390 € PLN 429.000 PLN
Година 2016 Километража 585 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
63.370 € PLN 285.000 PLN
Година 2012 Километража 832 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Година 01/2014 Километража 4711 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се