Филтри -

Силажни комбајни Deutz-Fahr

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Силажни комбајни Deutz-Fahr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2014 Километража 1338 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се