Филтри -

Силажни комбајни Claas од Унгарија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Силажни комбајни Claas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 4868 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража 5175 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се