Филтри -

Силажни комбајни Claas од Украина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Силажни комбајни Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.620 € UAH 4.000.000 UAH
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6 Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 7491 м/ч Сила
Украина, с. Крутьки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2016 Километража 2591 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.670 €
Година 1997 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Sumy
силажен комбајн Claas Jaguar 950 силажен комбајн Claas Jaguar 950 силажен комбајн Claas Jaguar 950
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 5450 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.490 €
Година 12/1999 Километража 6500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
186.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 4356 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
силажен комбајн Claas JAGUAR 840 силажен комбајн Claas JAGUAR 840
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.710 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Година 1996 Километража 5890 м/ч Сила
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
114.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 5927 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Година 2014 Километража 1625 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas Jaguar 870 силажен комбајн Claas Jaguar 870 силажен комбајн Claas Jaguar 870
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м Број на редови 9
Година 2009 Километража 4540 м/ч Сила
Украина, Poltava
силажен комбајн Claas Jaguar 930
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas Jaguar 940
1
Контактирајте го продавачот
235.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 1865 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas JAGUAR 960 силажен комбајн Claas JAGUAR 960 силажен комбајн Claas JAGUAR 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1115 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 1435 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas Jaguar 970 +Orbis
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 1920 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
295.000 €
Година 2016 Километража 950 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
495.500 €
Година 2021 Километража 885 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas Jaguar 850
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 2700 м/ч Сила
Украина, Rivne
силажен комбајн Claas Jaguar 870
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1035 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се