Филтри -

Силажни комбајни Claas од Европа

Резултати од пребарување: 257 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

257 огласа: Силажни комбајни Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година Километража 5014 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2013 Километража 4111 м/ч Сила
Германија, 26683 Scharrel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6
Година 2018 Километража 1712 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
110.619 €
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1085 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Година 2013 Километража 3006 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
124.500 €
Година Километража 5395 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2009 Километража 4245 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
359.000 €
Година 2020 Километража 1859 м/ч Сила
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 10
Година 2018 Километража 1360 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
164.500 €
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3769 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
силажен комбајн Claas jaguar 930
1
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 1130 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
189.600 €
Година 2017 Километража 2634 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5040 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 5365 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
189.500 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 2991 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
164.500 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 25 км/ч
Година Километража 3100 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година Километража 2218 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 850 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
257.000 €
Број на редови 12
Година 2019 Километража 1216 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 20 км/ч
Година Километража 5017 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5051 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 257 огласа
Прикажи
Претплати се