Филтри -

Силажни комбајни Claas

Резултати од пребарување: 246 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

246 огласа: Силажни комбајни Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 5153 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
39.989 €
Брзина 30 км/ч
Година 1997 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Година 2014 Километража 3197 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
силажен комбајн Claas Jaguar 960
1
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Година 2008 Километража 3182 м/ч Сила
Италија, Orzivecchi
RB Trading International
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Година 2013 Километража 3642 м/ч Сила
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 6589 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
84.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
164.500 €
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3769 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2696 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5040 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 5365 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3540 м/ч Сила
Германија, De-39579 Neuendorf Am Speck
Контактирајте го продавачот
169.500 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 2991 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Година 2020 Километража 1710 м/ч Сила
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
228.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.630 €
Година 1997 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1862 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
107.400 € UAH 4.350.000 UAH
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6 Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 7491 м/ч Сила
Украина, с. Крутьки
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5051 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1940 м/ч Сила
Германија, De-39579 Neuendorf Am Speck
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 246 огласа
Прикажи
Претплати се