Филтри -

Силажни комбајни CLAAS од Украина

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Силажни комбајни CLAAS од Украина: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
127.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 4817 м/ч Сила 336 kW
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
253,30 € UAH 10.000 UAH
Година 06/1998 Километража Сила 305 kW
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 50.660 €
Година 06/2005 Километража 5963 м/ч Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година Километража Сила 476 кс
Украина, Запорожская
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила 389 кс
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
184.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 4225 м/ч Сила 440 kW
Украина, с. Шкарівка
силажен комбајн CLAAS Jaguar 840 №1184 силажен комбајн CLAAS Jaguar 840 №1184
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.210 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1997 Километража Сила 380 кс
Украина, Гомель
силажен комбајн CLAAS Jaguar 850 №1279 силажен комбајн CLAAS Jaguar 850 №1279
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.740 €
Година 2008 Километража 4600 м/ч Сила 390 кс
Украина, Черкаська
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража 5290 м/ч Сила 530 кс
Украина, Полтава
силажен комбајн CLAAS Jaguar 860 №2396 силажен комбајн CLAAS Jaguar 860 №2396
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.220 €
Година 1996 Километража 5900 м/ч Сила 450 кс
Украина, Харьковская
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
силажен комбајн CLAAS Jaguar 870
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 2824 м/ч Сила 530 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.640 €
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 10/1997 Километража 1000 км Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
253,30 € UAH 10.000 UAH
Година 06/1998 Километража Сила
Украина, Переяслав-Хмельницкий
силажен комбајн CLAAS Lexion 440E №2509
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Година 2002 Километража 2800 м/ч Сила 250 кс
Украина, Черновицкая
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се