Филтри -

Силажни комбајни CLAAS од Германија

Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

144 огласа: Силажни комбајни CLAAS од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн CLAAS Jaguar 970 MAN
1
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, Aichen
силажен комбајн CLAAS Jaguar 950
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 4878 м/ч Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
329.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 241 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Година 2000 Километража 6600 м/ч Сила
Белгија, Herne
Контактирајте го продавачот
419.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 2280 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 1997 Километража 6255 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
силажен комбајн CLAAS Jaguar 980 силажен комбајн CLAAS Jaguar 980
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Година 2021 Километража 188 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Година 1998 Километража 2369 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Година 2009 Километража 3840 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
174.500 €
Година 2015 Километража 1737 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Година 2017 Километража 3155 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
286.500 €
Ширина на опфаќање 8 м Број на редови 10
Година 2017 Километража 2090 м/ч Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража 5336 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража 6404 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Година 2017 Километража 2158 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
силажен комбајн CLAAS AUTOFILL
1
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Број на редови 10
Година 2010 Километража 3754 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2014 Километража 4510 м/ч Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
380.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража 2862 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м Брзина 40 км/ч
Година 1997 Километража 5560 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Година 2013 Километража 3642 м/ч Сила
Германија, De-64354 Reinheim
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 2001 Километража Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се