Филтри -

Силажни комбајни

Резултати од пребарување: 682 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

682 огласа: Силажни комбајни

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Година 2015 Километража 2431 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2200 м Број на редови 3 Капацитет 70 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
силажен комбајн Claas Jaguar 960
1
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Година 2008 Километража 3182 м/ч Сила
Италија, Orzivecchi
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 4250 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Словачка, Hucín
силажен комбајн New Holland fr 600 силажен комбајн New Holland fr 600
2
Контактирајте го продавачот
79.800 €
Година Километража 5855 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
43.170 € PLN 199.000 PLN
Година 2003 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 46.200 €
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 23.100 €
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
197.394 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
267.564 €
Година 2018 Километража 1738 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd силажен комбајн New Holland fr 9060 4wd
3
Контактирајте го продавачот
53.621 €
Година 2010 Километража 5880 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
114.500 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година Километража 3841 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
80.440 € GBP 70.000 GBP
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Walsall
Контактирајте го продавачот
179.950 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 4868 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Година 2008 Километража 2726 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 5180 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Брзина 30 км/ч
Година Километража 2285 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 1968 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
21.680 € PLN 99.950 PLN
Година 1997 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Szczytno
силажен комбајн John Deere 7300 силажен комбајн John Deere 7300 силажен комбајн John Deere 7300
3
Контактирајте го продавачот
46.640 € PLN 215.000 PLN
Година 2006 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Brąchnowo
Контактирајте го продавачот
77.020 € PLN 355.000 PLN
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Mordy
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 682 огласа
Прикажи
Претплати се