Филтри -

Семиња

Резултати од пребарување: 371 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

371 огласа: Семиња, семки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите
Цена Тежина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
617,30 € / т UAH 25.000 UAH
Семе на полјоделски култури
Година Тежина 50000 кг
Украина, Новоархангельськ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година 2019 Тежина
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Зимско семе од репка Бучатски/ зимско семе од репка - вегетациски период 310 дена
1
Контактирајте го продавачот
46,91 € UAH 1.900 UAH
Семе на полјоделски култури
Година Тежина
Украина, м. Київ
Семиња од сварено јачмен Одисеја
1
Контактирајте го продавачот
234,60 € / т UAH 9.500 UAH
Семе на полјоделски култури
Година Тежина 1000 кг
Украина, м. Київ
Максима семиња од пченка (FAO 580) Максима семиња од пченка (FAO 580)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година Тежина
Украина, м. Київ
ALFA семки од сончоглед Antsilla - стандард; Broomrape A-G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Семиња од тореадор / хибриди од шеќерна репка Toreador SESV Семиња од тореадор / хибриди од шеќерна репка Toreador SESV
2
Контактирајте го продавачот
93,75 € UAH 3.797 UAH
Семе за зеленчук
Година Тежина
Украина, м. Київ
Семки од сончоглед Taurus Extra Clearfield (Eurolighting)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Зимска пченица пченица Vodogray Bilotserkivskyi Elita
1
Контактирајте го продавачот
232,10 € / т UAH 9.400 UAH
Семе на полјоделски култури
Година 2018 Тежина 1000 кг
Украина, м. Київ
Семки од сончоглед NS X 195 (NS Admiral) Стандарден класичен стр
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Рохан зимско семе од репка од Lembke NRC Рохан зимско семе од репка од Lembke NRC
2
Контактирајте го продавачот
202,80 € / вреќа UAH 8.212 UAH
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Семки од сончоглед NS-X-498 (стандардни) Нови Сад (Србија) отпорни на Granstar tribenuron-methyl Семки од сончоглед NS-X-498 (стандардни) Нови Сад (Србија) отпорни на Granstar tribenuron-methyl
2
Контактирајте го продавачот
75,43 € / вреќа UAH 3.055 UAH
Семе на полјоделски култури
Година 2016 Тежина
Украина, м. Київ
Семиња од пченка MV 270 - Унгарија FAO 270
1
Контактирајте го продавачот
99,58 € / вреќа UAH 4.033 UAH
Семе на полјоделски култури
Година 2021 Тежина
Украина, м. Київ
Семиња од зимска пченица Мескал 1 - претставник, Оригинатор: „Никерсон интернационално истражување SNR, Limagrain Europe“
1
Контактирајте го продавачот
251,90 € / т UAH 10.200 UAH
Семе на полјоделски култури
Година Тежина
Украина, м. Київ
АЛФА семки од сончоглед Мишел - Екстра, Еуролајтинг. ИЦЕА (Италија)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Јачмен огнена снежна кралица (со две раце) Елита / Јачмен огнена снежна кралица елита
1
Контактирајте го продавачот
358 € / т UAH 14.500 UAH
Семе на полјоделски култури
Година Тежина
Украина, м. Київ
Семки од сончоглед Алзан - стандард. Отпорен на ладно, вегетациски период 101 ден
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Зимско семе од репка NPZ-NPZ 9800 Lembke / NPZ Lembke Германија, средно доцна Зимско семе од репка NPZ-NPZ 9800 Lembke / NPZ Lembke Германија, средно доцна
2
Контактирајте го продавачот
148,70 € / вреќа UAH 6.022 UAH
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Семки од сончоглед НС Ромео (елитна фракција) Нови Сад (Србија) Семки од сончоглед НС Ромео (елитна фракција) Нови Сад (Србија)
2
Контактирајте го продавачот
75,68 € / вреќа UAH 3.065 UAH
Семе на полјоделски култури
Година 2015 Тежина
Украина, м. Київ
Зимска пченица Darunok Podillia CH-1 - 8-10 t/ha/ Семиња од зимска пченица Darunok Podillia
1
Контактирајте го продавачот
212,30 € / т UAH 8.600 UAH
Семе на полјоделски култури
Година 2018 Тежина
Украина, м. Київ
АЛФА семки од сончоглед Арлет, Еуролајтинг. Дополнително
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година 2017 Тежина
Украина, м. Київ
Семе од шеќерна репка којот / семе од шеќерна репка SESVan 100000 нас. зајакнување Семе од шеќерна репка којот / семе од шеќерна репка SESVan 100000 нас. зајакнување
2
Контактирајте го продавачот
95,93 € UAH 3.885 UAH
Семе за зеленчук
Година Тежина
Украина, м. Київ
Јачмен деветтото вратило (две раце) 1 репродукција / Јачмен деветтото вратило
1
Контактирајте го продавачот
234,60 € / т UAH 9.500 UAH
Семе на полјоделски култури
Година Тежина
Украина, м. Київ
Семиња од зимска пченица Феликс, 1 повторување. Оригинатор: Zaaten-Union Recherches, Германија
1
Контактирајте го продавачот
271,60 € / т UAH 11.000 UAH
Семе на полјоделски култури
Година Тежина
Украина, м. Київ
Семиња од зимска 'рж KVS Vinetto - Семиња од зимска 'рж KVS Vinetto 2020 г
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Семе на полјоделски култури
Година Тежина
Украина, м. Київ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 371 огласа
Прикажи
Претплати се