Филтри -

Секачи за маслена репка од Украина

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

118 огласа: Секачи за маслена репка од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zhytomyr
нови секач за маслена репка RapeFiore 9.1 нови секач за маслена репка RapeFiore 9.1 нови секач за маслена репка RapeFiore 9.1
3
Контактирајте го продавачот
7.284 € UAH 295.000 UAH
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Вінниця
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.802 € UAH 154.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 7 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.080 €
Година 2017 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
16.400 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
222.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 282.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 282.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 282.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.9 м
Украина, Zdolbunov
нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780 нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780 нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для John Deere S780
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 282.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 282.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 282.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
6.963 € UAH 282.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, Zdolbunov
нови секач за маслена репка Maans Ріпаковий стіл (рапсовый стол) для CLAAS MAXFLEX 1050
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.309 € UAH 296.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Zdolbunov
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Претплати се