Филтри -

Секачи за маслена репка ZURN

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Секачи за маслена репка ZURN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.968 €
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Белая Церковь
секач за маслена репка ZURN Rapsvorsatz (passt an JD 955) секач за маслена репка ZURN Rapsvorsatz (passt an JD 955)
2
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
секач за маслена репка ZURN raps profi ii секач за маслена репка ZURN raps profi ii секач за маслена репка ZURN raps profi ii
3
Контактирајте го продавачот
5.630 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.433 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
255 €
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Лутовинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
нови секач за маслена репка ZURN Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex нови секач за маслена репка ZURN Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се