Филтри -

Секачи за маслена репка SunfloroMash

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Секачи за маслена репка SunfloroMash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.802 € UAH 154.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 35 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
нови секач за маслена репка SunfloroMash «RAPE FIORE» ПРМ нови секач за маслена репка SunfloroMash «RAPE FIORE» ПРМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Novomoskovsk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се