Филтри -

Секачи за маслена репка SUNFLOROMASH

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Секачи за маслена репка SUNFLOROMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.864 € UAH 154.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Полтава
нови секач за маслена репка SUNFLOROMASH «RAPE FIORE» ПРМ нови секач за маслена репка SUNFLOROMASH «RAPE FIORE» ПРМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Новомосковск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се