Филтри -

Секачи за маслена репка John Deere од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Секачи за маслена репка John Deere од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
990 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
16.400 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се