Филтри -

Секачи за маслена репка Fiellday

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Секачи за маслена репка Fiellday

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови секач за маслена репка Fiellday ПЗР - 7,5 нови секач за маслена репка Fiellday ПЗР - 7,5
2
Контактирајте го продавачот
4.720 € UAH 190.000 UAH
Капацитет 35 т/ч Капацитет 10 ха/час Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се