Филтри -

Секачи за маслена репка Case IH

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Секачи за маслена репка Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 7 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
секач за маслена репка Case IH Zurn секач за маслена репка Case IH Zurn секач за маслена репка Case IH Zurn
3
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се