Филтри -

Самоодни прскалки

Резултати од пребарување: 635 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

635 огласа: Самоодни прскалки, самоодни распрскувач

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
389.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1063 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
самоодна прскалка Hardi 4100 TWIN FORCE - GPS - 24 M - 2008 ROK
1
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 151.700 €
Година 2019 Километража 2551 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 197.700 €
Ширина на опфаќање 36.5 м
Година 2018 Километража 1580 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 3600 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.150 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража 5131 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
166.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет 75 ха/час Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
166.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет 75 ха/час Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
527.630 €
Капацитет на резервоар 20 л
Година 2021 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
самоодна прскалка Dammann ANPA 8027 самоодна прскалка Dammann ANPA 8027
2
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
180.000 US$ EUR ≈ 165.500 €
Година 2013 Километража 2700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
185.000 US$ EUR ≈ 170.100 €
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2650 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 142.500 €
Капацитет на резервоар 3800 л
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
21.410 € PLN 93.000 PLN
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2000 Километража 4100 м/ч Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.160 €
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2009 Километража 3950 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.450 €
Капацитет на резервоар 1600 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 1999 Километража 4539 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.390 €
Капацитет на резервоар 4200 л
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 229.900 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 32 км/ч
Година 2020 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар 4542 л Ширина на опфаќање 36.6 м Работна брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 4867 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
137.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар 3028 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 3550 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Украина, Васильківський р-он
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Капацитет на резервоар 3870 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 6950 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Година 2015-08 Километража 3 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
238.000 US$ EUR ≈ 218.900 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2015 Километража 2885 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 635 огласа
Прикажи
Претплати се