Филтри -

Рото фрези

Резултати од пребарување: 316 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

316 огласа: Рото фрези

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.410 € UAH 266.000 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Работни часови 10 ха/час
Година 04/2023 Ширина на опфаќање 6 м Потребна сила на трактор 80 кс
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
1.287 € PLN 5.550 PLN
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Полска, Słupia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Година 2010 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Австрија, Hinzenbach
рото фреза SICMA 205 рото фреза SICMA 205
2
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Година 1901 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
2.155 € PLN 9.290 PLN
Година Ширина на опфаќање 1.25 м Потребна сила на трактор 25 кс
Полска, Słupia
нови рото фреза Glebogryzarka strumyk gryza 1.6m нови рото фреза Glebogryzarka strumyk gryza 1.6m
2
Контактирајте го продавачот
1.496 € PLN 6.450 PLN
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 2.5 м Потребна сила на трактор
Германија, Suhlendorf
рото фреза Celli N120 155 рото фреза Celli N120 155 рото фреза Celli N120 155
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Германија, Saulheim
нови рото фреза Ordem Makina
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Турција, Ankara
рото фреза Alpego FG 300 Bio
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Mulcher Tristar 56-280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Bodenfräse FG 300 mittelschwer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
нови рото фреза EuroForest MVF, Medvrstna Freza s kolesi нови рото фреза EuroForest MVF, Medvrstna Freza s kolesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.560 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Словенија, Šentjernej
Контактирајте го продавачот
1.204 € PLN 5.190 PLN
Длабочина на обработка 120 мм
Година Ширина на опфаќање 1.25 м Потребна сила на трактор 15 кс
Полска, Słupia
рото фреза Alpego Rotodent RK 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Fräse FV 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.4 м Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
рото фреза Willibald Mulcher TL 130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.35 м Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Umkehrfräse IZ Inversa 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
2.560 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Словенија, Šentjernej
рото фреза Alpego Kreiselegge BV 150 Kreiselgge mit APV Streuer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.5 м Потребна сила на трактор
Германија, Mutterstadt
нови рото фреза Фреза ФА-076 автоматически откланяющаяся   для сада нови рото фреза Фреза ФА-076 автоматически откланяющаяся   для сада нови рото фреза Фреза ФА-076 автоматически откланяющаяся   для сада
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.76 м Потребна сила на трактор 30 кс
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Culemborg
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 316 огласа
Прикажи
Претплати се