Филтри -

Рото брани Avers-Agro

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

81 огласа: Рото брани Avers-Agro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на редови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.432 € UAH 360.900 UAH
Година Ширина на опфаќање 6.1 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
21.380 € UAH 915.100 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година Ширина на опфаќање 12 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови рото брана Avers-Agro Ротационная штригельная борона Green Star Aero 11.3 Euro
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Година Ширина на опфаќање 11.3 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
15.430 € UAH 660.600 UAH
Година Ширина на опфаќање 12 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.491 € UAH 363.400 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање 6.8 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.911 € UAH 338.600 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Ширина на опфаќање 6.8 м Број на редови 31
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.488 € UAH 320.500 UAH
Длабочина на обработка 7 мм Потребна сила на трактор 88 кс
Година Ширина на опфаќање 6.8 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
4.825 € UAH 206.500 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, м.Дніпро
нови рото брана Avers-Agro Борона ротационная Green Star 4,2м со сменными зубами нови рото брана Avers-Agro Борона ротационная Green Star 4,2м со сменными зубами
2
Контактирајте го продавачот
5.984 € UAH 256.100 UAH
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Ширина на опфаќање 4.2 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.334 € UAH 313.900 UAH
Длабочина на обработка 70 мм Капацитет 12.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Ширина на опфаќање 6.4 м Број на редови 29
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
19.680 € UAH 842.400 UAH
Длабочина на обработка 7 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година Ширина на опфаќање 12 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
6.231 € UAH 266.700 UAH
Длабочина на обработка 7 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање 6.4 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Година Ширина на опфаќање 27 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
15.170 € UAH 649.100 UAH
Година Ширина на опфаќање 9 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.166 € UAH 306.700 UAH
Капацитет 13.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Ширина на опфаќање 6.8 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
6.626 € UAH 283.600 UAH
Капацитет 9.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Ширина на опфаќање 6.4 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
12.540 € UAH 536.800 UAH
Длабочина на обработка 20 мм Капацитет 18 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година Ширина на опфаќање 9 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.138 € UAH 305.500 UAH
Година Ширина на опфаќање 5.3 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
6.755 € UAH 289.100 UAH
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 12.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Ширина на опфаќање 14 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
19.300 € UAH 825.900 UAH
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање 12 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
13.510 € UAH 578.100 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.030 € UAH 386.500 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање 6.8 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
20.450 € UAH 875.400 UAH
Година Ширина на опфаќање 12 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.222 € UAH 351.900 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање 6.8 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
30.270 € UAH 1.296.000 UAH
Година Ширина на опфаќање 21 м Број на редови
Украина, м.Дніпро
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се