Филтри -

Рото брани Avers-Agro

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

81 огласа: Рото брани Avers-Agro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.350 € UAH 915.100 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.813 € UAH 360.900 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, м.Дніпро
нови рото брана Avers-Agro Ротационная штригельная борона Green Star Aero 11.3 Euro
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 11.3 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
34.000 € UAH 1.392.000 UAH
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 32 ха/час Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.074 € UAH 289.700 UAH
Број на редови 31 Длабочина на обработка 3 мм Капацитет 10.2 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.866 € UAH 322.100 UAH
Простор помеѓу редови 110 мм Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 11 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 5.61 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
20.170 € UAH 825.900 UAH
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
5.043 € UAH 206.500 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
14.120 € UAH 578.100 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.221 € UAH 295.700 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.060 € UAH 289.100 UAH
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 12.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 14 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
16.130 € UAH 660.600 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.149 € UAH 333.700 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.593 € UAH 351.900 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
нови рото брана Avers-Agro Борона ротационная Green Star 4,2м со сменными зубами нови рото брана Avers-Agro Борона ротационная Green Star 4,2м со сменными зубами
2
Контактирајте го продавачот
6.254 € UAH 256.100 UAH
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.988 € UAH 327.100 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.269 € UAH 338.600 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
21.380 € UAH 875.400 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.490 € UAH 306.700 UAH
Капацитет 13.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.665 € UAH 313.900 UAH
Број на редови 29 Длабочина на обработка 70 мм Капацитет 12.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.874 € UAH 363.400 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.463 € UAH 305.600 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
6.926 € UAH 283.600 UAH
Капацитет 9.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.438 € UAH 386.500 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.349 € UAH 341.900 UAH
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 11 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 5.61 м
Украина, м.Дніпро
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се